O nas

Firma Wiktoria BIS to rodzinne przedsięwzięcie. Od 1994 roku istniejemy na rynku polskim. Nasza siedziba znajduje się w Płońsku na ulicy Kwiatowej 14, a zamówienia realizujemy na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdą Państwo meble Black Red White prezentowane na prawie 1 000 m kwadratowych. Salon, sypialnia, kuchnia, pokój dziecka, biuro - umeblowanie każdego z nich to dla nas po prostu przyjemność. Szeroki wybór funkcjonalnych i ładnych mebli w bogatej gamie kolorystycznej sprosta wyzwaniom nawet najwybredniejszych klientów. Własna baza transportowa pozwala nam szybko zrealizować każde zamówienie sprawnie i w pożądanym terminie.

Nasi pracownicy, eksperci w zakresie montażu, właściwości użytkowania, funkcjonalności oferowanych mebli bez problemu doradzą właściwy wybór, jeśli potrzebują Państwo dodatkowych konsultacji przy podejmowaniu decyzji.

Zapewniamy również doradztwo w zakresie dekoracji wnętrz - od wstępnych konsultacji po kompletny projekt realizacji. Pomoc przy tworzeniu pięknych wnętrz to dla nas duża satysfakcja, dlatego nieustannie szkolimy się w tym zakresie i urozmaicamy naszą ofertę. Pięknie urządzone, wygodne wnętrza to najlepsze, co możemy zaoferować naszym klientom, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde z nich było wyjątkowe i odpowiadało potrzebom ich mieszkańców na co dzień.